top of page

Цікаві передбачення

 

 Верн мав не тільки блискучий талант літератора, а й дивовижний дар провидця. Він передбачив появу підводних човнів, вертольотів, потужної зброї, подорожі в космос, у надра землі та водні глибини й багато багато іншого.

 

fd53ffcee4.jpg

  Верн, Ж. Властелин мира : [романы : для детей сред. та стар. шк. возр.: пер. с фр.] / Ж. Верн ; худож. П. Луганский. - Москва : ЭКСМО, 2010. - 576 с.

   До книги увійшла дилогія про відважного винахідника Робур. У романі «Робур-завойовник» він відправляється в кругосвітню подорож на своєму гігантському гелікоптері «Альбатрос». Дія роману «Володар світу» відбувається вісімнадцять років по тому - вже на початку XX століття. Робур будує універсальну машину-всюдихід, що об'єднуе властивості літака, автомобіля, катера і підводного човна. 

         Літак                                                         Гелікоптер 

images (1).jpg
завантаження (1).jpg
images.jpg

  Верн, Ж. 20000 льє під водою : [роман : для серед. шк. віку] / Ж. Верн ; пер. із фр. Д. Х. Паламарчука ; післямова О. О. Пономаревої ; [іл. Невіла та Ріу]. - Тернопіль : Навч. книга-Богдан ; Київ : Веселка, 2006. - 299 с. : іл.

 

  У другій половині XIX століття в морях і океанах на очі мореплавцям став потрапляти незвичайний об'єкт — предмет розмірами більший за кита і неймовірної швидкості. Газети, а за ними й вчені всього світу одразу ж зацікавились «морським чудовиськом». Але фортуна посміхнулась тільки професору Аронаксу, який із слугою Конселем та гарпунером Недом Лендом потрапляє на борт незвичайного та єдиного у світі на той час підводного човна «Наутилус».
Герої роману разом з капітаном і екіпажем човна вирушають у навколосвітню подорож в 20 тисяч льє під водою.

Великі підводні човни здатні тривалий час перебувати в плаванні .

Без названия (3).jpg
images (2).jpg
bottom of page