top of page

            Незвичайні   подорожі

cgiirbis_64 (3).jpg

 Верн, Ж. Діти капітана Гранта  : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку : пер. з фр.]  / Ж. Верн ; худож. Н. Козлов. - Харків : ВД "Школа", 2004. -510 с. : іл.

  Корабель капітана Гранта вирушає в подорож, і експедиція потрапляє в біду  . Його діти не втрачають надію розшукати батька. Вони були готові до труднощів і пригод, але не уявляли собі, скільки небезпечного і несподіваного чекає їх в цих пошуках ...

З неймовірними пригодами мандрівники перетинають Патагонію, відвідують острови Трістан-да-Кунья і Амстердам, проходять південно-східну Австралію, потрапляють  полон і тільки потім знаходять капітана. Ізабель. 

vern.jpg
fd85cdd12cf9d4a22bbb631859136c1d.jpg

  Верн, Ж. П'ятнацятирічний капітан : [роман : для дітей серед. шк. віку] / Ж. Верн ; переказ із фр. Л. Борсук ; худож. О. В. Чичик. - Київ : Країна Мрій, 2009. - 432 с. : іл.

 Сюжет роману починається тим, що майже весь екіпаж китобійного брига «Пілігрим» гине в сутичці з китом. Після загибелі матросів Діку Сенду, п’ятнадцятирічному хлопчині, доводиться стати капітаном судна. П’ятеро чорношкірих чоловіків, які випадково опинилися на кораблі, допомагають Діку допливти до Америки, — саме туди мав дістатися «Пілігрим». Але підступний Негору, корабельний кок, таємно змінює курс. Так друзі потрапляють до Африки, бо Негору, агент рабовласників, прагне помститися Діку. Всі пасажири брига «Пілігрим» опиняються у смертельній небезпеці, з якої їм вдається вийти живими лише завдяки Діку Сенду...

33857_50109_4.jpg

  Верн, Ж. Путешествия и приключения капитана Гаттераса  : [роман: для детей сред. та стар. шк. возр. : пер. з фр.] / Ж. Верн ; сост. и авт. предисл. А. Савченко ; худож. А. Печенежский. - Харьков ; Белгород : КК "Клуб Семейного Досуга", 2015. - 416 с. : ил.

 

 6 квітня 1860 року від порту Ліверпуль відплив бриг «Форвард» з вісімнадцятьма членами екіпажу на борту. Але ні під час відплиття, ні навіть довгий час після нього ніхто з них не знав ні мети плавання, ні навіть імені капітана. І лише заглибившись далеко в арктичні води, моряки дізналися, що керує експедицією знаменитий мореплавець Джон Гаттерас, який поставив собі амбітне завдання стати першою людиною, яка досягла Північного полюса.

cgiirbis_64 (2).jpg

  Верн, Ж. Кругом світу за 80 днів : [роман : для дітей серед. та ст. шк. віку : пер. з фр.] / Ж. Верн ; іл. Роберта Інґпена. - Київ : Махаон-Україна, 2014. - 272 с. : іл.

 

 Незворушний англієць Віллі Фогг та його моторний слуга Паспарту вирушають у подорож навколо світу, відвідуючи чудові міста, перетинаючи океани, підкорюючи джунглі та пустелі. Пориньте у море захоплюючих пригод!

175570_60701101.jpg

 Верн, Ж. Пять недель на воздушном шаре : путешествие трех англичан по Африке : [роман: для детей сред. та стар. шк. возр.] / Ж. Верн ; пер. с фр. А. Бекетовой. - Москва : АСТ ; Владимир : ВКТ, 2010. - 316, [4] с.

  Використовуючи свій  фантастичний винахід - керовану повітряну кулю, англійський учений Самюель Фергюссон здійснює разом з двома супутниками дивовижний і ризикований політ над незвіданими територіями Центральної Африки. Мандрівники парять над просторами Сахари, досліджують витоки Нілу, вступають  зіткнення з тубільними племенами і дикими тваринами, нападам величезних птахів, не раз опиняючись на волосок від загибелі, і залишаються  живими лише завдяки власним неймовірній завзятості і небаченому везінню ...

ное.

cgiirbis_64 (4).jpg

  Верн, Ж. Таємничий острів : [науково-фантастичний роман : для серед. та ст. шк. віку] / Ж. Верн ; пер. з фр. В. Омельченка ; худож. Н. Клочкова. - Київ : Країна Мрій, 2013. - 496 с. : іл.

  Головні персонажі роману — п’ятеро американців, котрі здійснили сміливу втечу з полону на повітряній кулі і потрапили на безлюдний острів. Історія цих смільчаків незвичайна, оскільки на відміну від інших "робінзонів", які користувалися запасами та спорядженням загиблих кораблів, їм, за словами автора, потрібно було "з нічого створити всe".

Для молодшого школьного віку

cgiirbis_64 (7).jpg

  Верн, Ж. Навколу світу за 80 днів  : [роман : для дітей дошк. та мол. шк. віку : пер. з фр.] / Ж. Верн ; [авт. адаптації тексту для дітей К. Коппіні ; ред. Л. М. Волявська] ; худож. Тоні Вульф. - Харків : Ранок, 2013. - 48 с. : іл.

 

  Незворушний англієць Віллі Фогг та його моторний слуга Паспарту вирушають у подорож навколо світу, відвідуючи чудові міста, перетинаючи океани, підкорюючи джунглі та пустелі. Пориньте у море захоплюючих пригод!
 

cgiirbis_64 (6).jpg

  Верн, Ж. 20000 льє під водою : [роман : для дітей дошк. та мол. шк. віку : пер. з фр.] / Ж. Верн ; [авт. адаптації тексту для дітей К. Коппіні ; ред. С. А. Гордієнко] ; худож. Тоні Вульф. - Харків : Ранок, 2014. - 48 с. : іл.

 

  Це унікальна адаптація видатної пригодницької книги геніального Жуля Верна про загадкову невловиму субмарину Наутілус та її мудрого таємничого капітана Немо для маленьких читачів, в якій героями стають кумедні хоробрі звірята. Неймовірні небезпечні морські подорожі, підводні дослідження, переслідування та боротьба, яскраві особистості героїв не дозволяють книзі втратити свою популярність більше ста років. 

bottom of page